اخلاق و تزکیهخانواده

بیانیەی اتحادیەی جهانی علمای اسلامی در محکومیت عمل شنیع همجنس گرایی

محکومیت عمل شنیع همجنس گرایی


هرگونە ارتباطی در چهار چوب همجنس گرایی مرد با مرد و زن با زن حرام و نامشروع است..

اتحادیەی علمای جهان اسلام در مورد اتفاق نظر هر سه دین آسمانی (اسلام ، مسیحی و یهودی ) بر حرمت همجنس گرایی به دلیل حفظ سلامت اخلاق ، فطرت بشری و تٲکید دارد.

در همان حال با جدیت و شدت هر چه تمام در مقابل اقدامات غیر انسانی و اخلاقی مدعیان حقوق بشر در غرب برای بە رسمیت شناساندن این امر شنیع(همجنس گرایی ) کە گویا یکی از اسباب سعادت و نشانەی پیشرفت جامعە است ، ایستادە و در دفاع از‌ حریم فطریِ سلیمِ انسانی کوتاهی نخواهد کرد.

متٲسفانە با وجود مخالفت بیشتر ملت ها با این اقدامات ناجوانمردانه و ظالمانه ، فشار و هجمەهای طرفداران همجنس گرایی که با پشتیبانی سیاست های احزاب سکولار حاکم همراه بوده ، به حدی رسیده که هرگونه مخالفت و یا انتقاد بشدت سرکوب خواهد شد تا جایی که حتی پزشکان و متخصصان امور بهداشتی در بیشتر دولت ها با وجود مخالفت های بسیار در مجامع دانشگاهی جرٲت اعلام پیامدهای خطرناک همجنس گرایی از لحاظ سلامتی روح و جسم جوامع مختلف را ندارند.

اتحادیەی علمای جهان اسلام ، با توجە بە رعایت امانت شرعی تعهداتش ، فتوایش را بە شرح زیر صادر می نماید:

١- با استناد به آیات ٢٨ الی ٣٠ سورەی مبارکەی عنکبوت ، سنت پاک رسول اللە صلی الله علیه و سلم و اجماع مذاهب اسلامی هر گونە ارتباط غیر اخلاقی (درمیان مرد با مرد و زن با زن ) حرام و در حرمت آن کمترین شکی وجود ندارد .

٢- در واقع حرمت عمل غیر اخلاقی همجنس گرایی و مخالفت با آن از جانب تمامی ادیان و مذاهب امری انکار ناپذیر و قطعی الثبوت است.

٣- این خطای فاحش(تلاش برای بە رسمیت شناساندن همجنس گرایی ) بنام آزادی شخصی و حقوق انسان ها بە حدی خطرناک است که اخلاق مداران ، جامعە شناسان ، روان شناسان و پزشکان در مورد آثار تخریبی آن بارها بە شدت هشدار دادەاند.

٤- همەی انسان های آزادە بخصوص پیروان ادیان آسمانی کە دارای وجدانی سالم و فطرت پاک هستند این فشارهای طرفداران آتشین همجنس گرایی برای تثبیت ، همگانی کردن و به رسمیت بخشیدن آن را محکوم و هرگز بە هیچ بهانەای با آن کنار نخواهند آمد.

٥- این اتحادیە در پایان جلسەی رسمی خود با استناد و توسل بە آیەی ٢٧سورەی نساء، بە جای پیروی کردن از هوای نفس و شهوات ، و تجارت کردن بە اخلاقیات و ارزش‌های انسانی و هرگونە سهل انگاری در اقدامات پیشگیرانە ، بە تسلیم شدن به عقل ، دانش و دانایی و بازگشت مسیر فطرت انسانی همگان بخصوص منحرفان و بیماردلان را سفارش میکند و نسبت به عدم توجه به عواقب ویرانگر این حرکت نسنجیده از جانب هوس بازان و بدتر از آن پشتیبانی دولت های غربی از همجنس بازان و همجنس گرایی هشدار خواهد داد.

(والله غالب علی امره و لکن اکثرالناس لا یعلمون)

رئیس اتحادیەی علمای جهان اسلام پروفسور احمد ریسونی

پروفسور علی قرەداغی..

ترجمه با اندکی تصرف
عبدالواحد رحمت الله

از طريق
عبدالواحد رحمت الله
منبع
https://sozimihrab.org/
نمایش بیشتر

عبدالواحد رحمت الله

نویسنده و شاعر و مترجم آذربایجان غربی - مهاباد خطیب و دعوتگر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا