تاریخ

افزایش استقبال زنان در آمریکا از حجاب و پوشش اسلامی

افزایش استقبال زنان  در آمریکا از حجاب و پوشش اسلامی  

واحد مرکزی خبر: شبکه تلویزیونی العربیه در گزارشی از واشنگتن از گسترش حجاب در بین زنان مسلمان در آمریکا خبر داد.

این شبکه از خانمی به نام «یولی» خوانند پاپ و مالزیایی تبار در آمریکا که در کلیپ هایش به صورت محجبه ظاهر می شود به عنوان نمونه ای از گسترش حجاب در بین هنرمندان مقیم آمریکا یاد کرد. آلبوم های این هنرمند با استقبال زیادی در آمریکا مواجه شده است.

العربیه افزود، گسترش حجاب در آمریکا موجب شده است مجله ها و سالن های مـُد  ، به ارائه و نمایش لباس های مناسب برای زنان محجبه بپردازند.

قوانین آمریکا در مقایسه با دیگر دموکراسی های غربی با مسئله حجاب بسیار مدارا می کند به گونه ای که زن مسلمان می تواند در مؤسسات دولتی و حتی در مدارس دولتی حجاب داشته باشد.

به نظر می رسد دلیل استقبال زنان آمریکایی از حجاب و پوشش اسلامی به  پاکدامنی و ظهور سالم زنان مسلمان در آن جامعه و تبلیغات حکیمانه دعوتگران وبویژه زن  ارتباط مستقیمی داشته باشد.

منبع: سایت صلاح الدین نت

نمایش بیشتر

ســــۆزی میــــحڕاب

سایت ســــۆزی میــــحڕاب در آذرماه 1392 با همت جمعی از اهل قلم خوشنام و گمنام تاسیس شد ســــۆزی میــــحڕاب بدون جنجال و در اوج عملگرایی به ترویج مبانی میانه روی می پردازد ســــۆزی میــــحڕاب با هیچ جریان و هیچ احدی درگیری ندارد ســــۆزی میــــحڕاب رسالتی جز همزیستی و دگرپذیری ندارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا