خانوادهزن

زمانی که زن به ابزاری جهت گسترش فساد تبدیل می شود!

استفاده ابزاری از زنان جهت گسترش فساد

سخن در این مورد بسیار پیچیده و نیاز به شناخت در این زمینه بسی نکته بر انگیز و قابل تامل است و لی همانگونه که گفته شده : آب دریا را گر نتوان کشید به قدر تشنگی باید چشید.
امروزه دشمنان اسلام از طرق متعدد و راههای بی شماری در صدد نابودی مفاهیم اسلامی و ایمانی ما هستند و یکی از راههایشان جهت تضعیف و به نابودی کشاندن این امت ، به کاری گیری زنان در وسایل و موارد مختلف است.
امروزه دشمن، جوانان امت اسلامی را توسط روسپی هایی که هدفی جز به دام انداختن جوانان و غلبه یافتن بر محبت و وفاداری هایشان را ندارند، از راههای مختلف تحریک کرده و آنچه را که تحت عنوان قاچاق انسان مطرح است ، کشورهای غربی از طریق توزیع فاحشه ها آن را از سر گرفته و مبالغ هنگفتی را در این زمینه به جیب می زنند.
ادب و متانت و حیا را از راه تحریک نمودن دختران بواسطه ی انواع لباسهای غیر شرعی زیر تبلیغات شومی همچون اینکه : این دختران علاقه ای به جذب مردان ، به زیبایی، و نیز به چیزهایی که دال بر ترقی و تمدن باشند ، نداشته و همچنین از راه انواع آرایش های تازه مد که پول آنها به بانکهای ربوی یهودیان بر می گردد، نابود کردند.
دشمنان در کمین نشسته اسلام و مسلمانان موضوع آموزش و خروج زنان از منازل و رفت و آمدشان در معابر عمومی و عدم تعهد به موازین دینی و اخلاقی را ، طبق برنامه های از قبل طراحی شده ی خود آغاز نموده و توفیقاتی را در این زمینه حاصل کردند و زنان را طبق میل و خواسته های خود پرورش داده و آنان را از مفاهیم دینی بیگانه کرده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نورزیدند.
زویمر می گوید :کسی که زنی را بر منهج فکری ما پرورش دهد نور چشم من است.
تاثیرگذاری روی زنان مسلمان در زمینه ی هنرهای زیبا، لباس زنان، چگونگی دستیابی به وسوسه کردن مردان ، و متاثر کردن زنان از رسانه های قدرتمند ی همچون سینما ، تئاتر ، داستان های هدفمند، روزنامه ها ، مجلات ، رادیو و تلویزیون و….که متجاوزان در راستای نابود کردن امت اسلامی آن را راه اندازی کرده و تاثیر قابل ملاحضه ای بر فکر و سلوک داشته ، از سر گرفته و عکسهای مبتذل و لباسهای شرم آور و مدهای مزخرف و موسیقی های بی معنی و تصویر و تمثیل های مستهجن را به قیمتهای گزافی به مردم می فروشند.
معاندان برنامه ی حیات بخش الهی ، بر اختلاط دو جنس مخالف در مدارس و دانشگاهها و مکانهای عمومی ترکیز و تمرکز نموده وتبلیغات گسترده را علیه حجاب راه انداخته و عکسهای عریان و نیمه عریان زنان و دختران را در رسانه ها منتشر نموده که موجب عدم حجاب و تضعیف ایمان و عقیده و شعله ور نمودن غریزه ی جنسی جوانان شده است.
آنان خوب می دانستند که اختلاط و بی حجابی از قویترین اسباب برای ذوب و نابودی جوامع و انهدام استعدادها وانقراض نیروهای آن است.
دشمنان از راههای مختلف نفوذ کرده و مسلما نان حل هر قضیه و مشکلی را به بهانه ی درد دیگری ترک کردند ، تا کار به جایی رسید که در این گرداب فراگیر، امور از کنترل متولیان و سرپرستان آن خارج و مسلمانان فریب خورده به جای چاره اندیشی برای رفع این مشکلات ، عوامل رسیدن به کشورهای پیشرفته را در سر پروانیده و تمام همّ و غمشان ملحق شدن و رسیدن ممالک اسلامی به دولتهای پیشرفته شد ، که گویی مشکل ما تنها این بوده وهیچ اندوه دیگری نداریم
آری مسلمانان با شکستهای جبران ناپذیری مواجه شدند و از دلایل این ناکامی ها می توان به سیطره ی موج عظیم مادی گری بر جوامع و فراموش نمودن وعده و وعیدهای پروردگار و مراعات نکردن حرام و حلال در امور روزمره و به فکر اشباع نمودن غرایز حیوانی و سست شدن پایه های تکافل اجتماعی و عدم روحیه ی مسارعه و مسابقه در جلب رضایت الهی و فخر فروشی بر همنوعان در مسکن و مرکب و زرق و برق دنیوی ، روی آوردن به زرق و برق یهود و نصاری و گسترش خیانت در بین زنان و مردان امت اسلامی و عدم ادب و متانت و حیا در بین زنان و مردان ، اشاره کرد.
دشمنان نیرنگ بزرگ دیگری را در حق زنان مسلمان به کار گرفته و برخی از مردم بدون آنکه از مصدر و واقعیت آن باخبر باشندآن را منعکس کرده و زنان با حجاب را فاسد و دعوتگران فحشا معرفی نموده و می گویند: که زنان مسلمان کارهای زشت خود را زیر چادر و حجاب شان مخفی کرده اند. و مدعی هستند که زنان بی حجاب در آزادی کامل بوده و در حال عبور و مرور در معرض هیچ آزار و اذیتی قرار نگرفته و اعتماد به نفس بالایی داشته و نه کسی بدانان توجه می کند و نه آنان به کسی گرایشی دارند.
آری این نیرنگها را در درون جامعه ی اسلامی پیاده کرده و حجب و حیا را به خاطر این تبلیغات مسموم و زهر آگین از زنان و دختران گرفتند.
دشمنان اخلاق و ادب ، برای استحکام مکاید خود نیرنگهای شیطانی بی شماری را نسبت به جامعه ی اسلامی در سر پرورانیده اند.

آنان مجموعه ای از زنان هرزه را با ظاهری پوشیده در خیابان و بازارها جهت به تباهی کشاندن جوانان به کار گرفته تا چنان وانمود کنند که زنان محجبه ی مسلمان زیر این چادرها جنایات بزرگی را پوشش داده اند.
از طرف دیگر برخی از افراد منحرف را جهت اذیت کردن زنان مسلمان و محجبه در کوچه و خیابانها با انواع طعن و مسخره و استهزاء به کار گرفتند تا زنان مسلمان را وادار به کشف عورت کنند.
در این مواقع اگر زنان مسلمان جهان بینی درستی را نداشته و طبق موازین دینی و صبر بر مشکلات و مصایب تربیت نشده باشند شکست خورده و ایمان و اخلاق و ادب و متانت خویش را از دست می دهند و سخن فروید را که گفت : اخلاق و ادب و حجب و حیا را پیش زنان مذموم جلوه دهید تا از مزین شدن بدان ابا ورزیده و آن را ننگ و عار تلقی کنند، تحقق پیدا خواهد کرد. 

مترجم : عبدالرحمن رسولیان بانه

منبع : طریق الاسلام

از طريق
عبدالرحمان رسولیان
منبع
سوزی میحراب
برچسب ها

عبدالرحمان رسولیان

@ استان کردستان- شهرستان بانه @ نویسنده - مترجم @ فعال دینی و امام جمعه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا نظرات خود را با حروف کوردی یا فارسی تایپ کنید
نظرات حاوی مطلب توهین آمیز یا بی احترامی به اشخاص ، عقاید دیگران، و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی شود
نظرات پس از تائید منتشر می شود
بستن